Sağlık

Sevindik’ten Tıp Bayramı mesajı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik; Tıp bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında sağlığın ve tıbbın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığı bu salgın döneminde her türlü riski göze alarak..

Sevindik’ten Tıp Bayramı mesajı

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Fatih Sevindik; Tıp bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında sağlığın ve tıbbın öneminin her geçen gün daha iyi anlaşıldığı bu salgın döneminde her türlü riski göze alarak mesleğini icra eden tüm sağlık çalışanlarının birer kahraman olduğunu dile getirdi.

“Sağlık çalışanlarımıza minnettarız”

Sağlık çalışanlarının zor bir yıl geçirdiğini ve geçirmeye devam ettiğini ifade eden Fatih Sevindik; “Yaklaşık bir yıldır mücadele ettiğimiz yeni Koronavirüs  (Covid-19) Salgın sürecinin, sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu hepimize gösterdi. Dünyanın birçok yerinde hayat durma noktasına geldi. Bilinmezlik herkeste kaygı oluşturdu. Hayatlarımız hatta hayallerimiz değişti. Okulların tatil edildiği, toplantıların iptal edildiği günlerde dahi sağlık çalışanlarımız hizmet vermeye devam etti. Tüm sağlık çalışanları her türlü riski göze alarak, sağlığımız için durmak bilmeden, hatta ailesi ve sevdiklerinden uzak kalarak büyük özveri gösterdiler. Sağlıkçılarımıza bu özverili çalışmalarından dolayı minnettarız. Bu duygu ve düşüncelerle, fedakârlıklarıyla ve cesaretleriyle topluma güç veren başta doktorlarımız olmak üzere hemşire, ebe ve sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Yenikent Devlet Hastanesi ve Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Gelecek Partisi Sakarya İl Yönetim kurulu üyelerinden Melike Topçu, Sevinç Hudutçu, Sevilay Gönen,Ergün Özgör, Murat Haliloğlu ve Metin Nişancık sağlık çalışanlarını karanfil takdim ederek günlerini kutladı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL