Güncel

Sevgililer Günü EGT Tur ile daha özel

Sevgililer Günü EGT Tur ile daha özel

Çiftlerin heyecanla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. EGT Tur, her yerde karşımıza çıkan kalpli balon klişelerine karşı, 14 Şubat Sevgililer gününe özel hazırladıkları Kapadokya Turu ile fark yaratacak.

Bu yıl Sevgililer Günü Sakarya’nın gözde turizm acentesi EGT Tur ile daha özel ve anlamlı geçecek. Özel günler ve hafta sonları dahil olmak üzere düzenledikleri turlarla, geniş bir kitlenin beğenisini alan EGT Tur, çiftler için özel düzenleyeceği turla Sevgililer gününe farklı bir anlam katacak.

11-12-13 Şubat tarihleri arasında 1 gece iki gün sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak gerçekleştirilecek turun konaklaması ALP Hotel’de yapılacak.

Sevgililer Günü Aşk Vadisi’nde geçecek

EGT Tur, profesyonel rehberlik hizmeti ile misafirlerine Kapadokya’nın görülmesi gereken yerlerini de gezdirecek. Misafirler sevgililer günlerini partnerleriyle Aşk Vadisi’nden Selimiye Katedraline kadar birçok yeri görüp deneyimleyerek geçirecek. Gezilecek yerler arasında; Ürgüp, Göreme, Ihlara Vadisi, Selimiye Katedrali, Hayal Vadisi, Aşk Vadisi, Asmalı Konak, Yeraltı Şehri, Uçhisar Kalesi, Güvercinlik Vadisi, Çömlek Atölyesi, Tuz Gölü, Onyx Değerli Taş Atölyesi, Turasan Şarap Mahzeni, 3 Güzeller, Balon Kalkış seromonisi geliyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için; 0549 1040 054 numarasından iletişim kurabilirsiniz.

Dilek Binay/ LC Haber 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL