Güncel

Sevda Dadaş: Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır!

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl ve Adapazarı İlçe Kadın Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı. BBP Sakarya İl Başkanlığı’nda düzenlenen 23 Nisan kutlamaları parti içinde çocukların..

Sevda Dadaş: Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır!

Büyük Birlik Partisi Sakarya İl ve Adapazarı İlçe Kadın Kolları 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

BBP Sakarya İl Başkanlığı’nda düzenlenen 23 Nisan kutlamaları parti içinde çocukların da katılımıyla sevinç ve mutluluğu beraberinde getirdi.

Tüm çocuklara kucak dolusu sevgiler gönderen BBP Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Sevda Dadaş, “Emeği geçen tüm arkadaşlarıma; başta Başkan Yardımcım Serap Apaydın, Genel Sekreterim Ece Karamahmut, Aile Çocuk ve Engelli Birim Başkanım Tuğba Kübra Şenlikoğlu olmak üzere çok teşekkür ediyorum. Davetlimiz olarak gelip bizimle birlikte olan Adapazarı il Kadın Kolları Başkanı Şeyda Sezer hanımefendiye teşekkür ediyorum.  En kıymetli varlıklarımız olan çocuklarımızın günü kutlu olsun. Onlar bizim geleceğimiz, çocuklarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Burdan bütün çocuklarımızın gözlerinden öpüyor, kucak dolusu sevgilerimi yolluyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL