Yaşam

Serkan ve Nisa Bir Ömür İçin Evet Dedi

Nisa Örsoğlu ve Serkan Yücel, muhteşem bir düğünle evlendi.Fatma ve Şakir Örsoğlu çiftinin kızları Nisa Örsoğlu, Zehra ve merhum Ali Yücel çiftinin oğulları Serkan Yücel düzenlenen düğün töreniyle dünya evine..

Serkan ve Nisa Bir Ömür İçin Evet Dedi

Nisa Örsoğlu ve Serkan Yücel, muhteşem bir düğünle evlendi.Fatma ve Şakir Örsoğlu çiftinin kızları Nisa Örsoğlu, Zehra ve merhum Ali Yücel çiftinin oğulları Serkan Yücel düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi.

Karşılıklı saygı ve sevgi

Sapanca Belediyesi Uzunkum Parkta düzenlenen törene her iki ailenin yakınları ve çok sayıda sevenleri katılırken, çifti bu mutlu gününde Sapanca Belediyesi’nden dostları da yalnız bırakmadı. Nisa ve Serkan çiftinin nikâhını kıyan Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, evliliğin önemine dikkat çekerek genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Özen “Evlilik çok önemli bir kurum. Karşılıklı saygı ve sevgiye dayanıyor. Birbirinize olan bağınızı ve saygınızı hiçbir zaman yitirmeyin. Bir ömür boyu hastalıkta ve sağlıkta birbirinize hep destek olun. Her gününüz şu anki gibi mutlu olsun. Yüzünüzdeki gülüş ve heyecan hiç eksik olmasın. Böylesine güzel evlatlar yetiştirdiği için ailelerinizi de tebrik ediyorum. İnşallah sizlerde bu vatana hayırlı evlatlar yetiştirirsiniz” dedi. Başkan Özen, daha sonra genç çifti tebrik etti. Evlilik cüzdanını Nisa Örsoğlu ‘na teslim eden Belediye Başkanı Özcan Özen, çiftlere hediyelerini taktı.

Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde görevli olan Serkan Yücel ve eşi Nisa Yücel yeni hayatlarına adım attı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL