Siyaset

Serdivan’ın İYİ kadınları sahada

İYİ Parti Serdivan İlçe teşkilatının kadın yöneticileri İlçe Başkanı Ahmet Uçak’ın önderliğinde saha çalışmalarına başladı. Mahalle, Mahalle Sokak, Sokak Kapı, Kapı Serdivan’lıların dertlerini dinleyecek olan yöneticiler bu sorunların çözümü konusunda..

Serdivan’ın İYİ kadınları sahada

İYİ Parti Serdivan İlçe teşkilatının kadın yöneticileri İlçe Başkanı Ahmet Uçak’ın önderliğinde saha çalışmalarına başladı.

Mahalle, Mahalle Sokak, Sokak Kapı, Kapı Serdivan’lıların dertlerini dinleyecek olan yöneticiler bu sorunların çözümü konusunda da çözüm üretecek.

Vatandaşın sesi olacaklar
İYİ Parti Serdivan İlçe Başkanı Ahmet Uçak: “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in izinde Serdivan’ımızın gezilmedik mahallesi girilmedik sokağı çalınmadık kapısını bırakmayacağız. Bizler vatandaşlarımıza bir söz verdik onların sesi olacak onların tüm dertlerini dinleyecek ve çözümü için takipçi olacağız” dedi.

Sorunlar sessiz kalmayacak
Uçak: “Serdivan’lı hemşerilerimizden sahada gördüğümüz, biz gelene kadar kendilerini hep yalnız hissetmişler. Artık Serdivan’da kimse kendini yalnız hissetmeyecek sorunları sessiz kalmayacak. İlçemizin tüm sorunlarına hakimiz ve çözümleri konusunda fikir üretecek, çözülene kadar da takipçisi olacağız. Şehrimizi ve vatandaşlarımızı kaderine terk etmeyeceğiz” diye belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL