Güncel

Serdivan’da Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki tüm mahallelerde devam eden asfalt, yol bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, Bahçelievler Mahallesi’nde kaldırımları onararak, bordür, tretuvar ve asfalt söküm çalışmalarını..

Serdivan’da Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Serdivan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki tüm mahallelerde devam eden asfalt, yol bakım ve onarım çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, Bahçelievler Mahallesi’nde kaldırımları onararak, bordür, tretuvar ve asfalt söküm çalışmalarını sürdürüyor.

Bahçelievler Mahallesi genelinde yapılan çalışmalarda ekipler on iki sokak ve bir caddede asfalt söküm çalışmalarına başladı. Gizem, Selin, Kanmaz, Menekşe, Hürriyet, Kahraman, Sezer, Dar, Üstün, Aykut, Hayal, Yaman Sokaklarında ve Şehit Muzaffer Çetin Caddesinde asfalt söküm çalışmalarına başlandığı ve asfalt serim çalışmalarının da en kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.

Serdivan Belediyesi’nin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, yaya güvenliği ve araç trafiğini düzenlemek amacıyla başlattığı çevre ve kaldırım yenileme çalışmalarının aralıksız sürdüğü ve asfaltlama çalışmasına geçileceğini bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL