Genel

Serdivan AVM‘nin Covid-19 önlemleri TSE tarafından tescillendi

Türk Standartları Enstitüsü tarafından koronavirüs (covid-19) önlemleri kapsamında, halkın güvenle girip çıkabileceği AVM’lerin tescillenmesi amacıyla yapılan çalışmada, denetimlerde belirlenen kriterleri sağlayan kuruluşlara ‘TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” verileceği açıklanmıştı. Sakarya’nın..

Serdivan AVM‘nin Covid-19 önlemleri TSE tarafından tescillendi

Türk Standartları Enstitüsü tarafından koronavirüs (covid-19) önlemleri kapsamında, halkın güvenle girip çıkabileceği AVM’lerin tescillenmesi amacıyla yapılan çalışmada, denetimlerde belirlenen kriterleri sağlayan kuruluşlara ‘TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi” verileceği açıklanmıştı.

Sakarya’nın en büyük alış – veriş merkezi olan Serdivan AVM, pandemi sürecinde yürüttüğü hijyen ve sağlık politikasıyla halk sağlığını korumaya büyük önem vererek titizlik gösterdi. Sonrasında ise covid – 19 denetimlerinden tam not alarak geçen kuruluş, şimdi de ‘TSE Kovid-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni aldı.
Geniş ve güçlü marka karması ile alışverişin adresi olan Serdivan Alışveriş Merkezi aldığı üst düzey tedbirler ve uyguladığı hijyen politikasıyla tüm süreci başarıyla yönetti. TSE Covid – 19 Hijyen Enfeksiyon Önleme şartlarını harfiyen yerine getiren Serdivan AVM, Sakarya’nın TSE COVID – 19 Güvenli Hizmet Belgesi’ne sahip ilk ve tek alışveriş merkezi oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL