SonDakika

Şehidimiz SELİM GEDİK, son yolculuğuna uğurlanıyor

Hakkari Yüksekovada 2000/4 Tertip olarak askerlik görevini yaparken Eyp saldırısında ağır yaralanan ve kaldırıldığı Van Yüzüncüyıl Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevkedilen Sakaryalı P. Er Selim..

Şehidimiz SELİM GEDİK, son yolculuğuna uğurlanıyor

Hakkari Yüksekovada 2000/4 Tertip olarak askerlik görevini yaparken Eyp saldırısında ağır yaralanan ve kaldırıldığı Van Yüzüncüyıl Hastanesi’nde yapılan müdahalenin ardından Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevkedilen Sakaryalı P. Er Selim GEDİK burada yapılan tüm müdahalelere rağmen 24 Ocak 2021 Pazar günü saat 09:45’de ŞEHİT olmuştur.

Şehidimiz P. Er Selim GEDİK’in cenazesi; 25 Ocak 2020 Pazartesi (bugün) günü Öğle Namazı öncesi Şehit ailesinin ikamet adresi olan Cumhuriyet Mahallesi Sakarya Caddesi No:33 (polis bölgesi) adresindeki evinin önünden saat: 12:30’da helallik alındıktan sonra Şehit ailesinin evinin karşısında bulunan Şehit Abdullah Tayyip Olçok İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde, kılınacak Cenaze Namazı’na müteakip Karapürçek Mezarlığına defnedilecektir… (Mezarlık: Karapürçek İlçe Emniyet Binasının arkasındadır)

YORUMLAR (5)

  1. Hatice diyorki:

    Mekanın cennet olsun peygamber efendimiz yoldaşı olsun inşallah sözün bittiği yer bu işte allah ailesine sabır versin

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL