Magazin

Sedanur ve Gürani muhteşem bir düğünle evlendi

Koop İş Sendikası Genel Başkanlığı Üst Kurul Üyesi Erdoğan Avcı ve Neşe Avcı çiftinin biricik kızı Sedanur Avcı ile Cemal & Zeynep Harbi çiftinin oğlu Gürani Harbi; çok sayıda davetlinin..

Sedanur ve Gürani muhteşem bir düğünle evlendi

Koop İş Sendikası Genel Başkanlığı Üst Kurul Üyesi Erdoğan Avcı ve Neşe Avcı çiftinin biricik kızı Sedanur Avcı ile Cemal & Zeynep Harbi çiftinin oğlu Gürani Harbi; çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem bir düğün töreni ile evlenerek dünya evine girdi.

Sakarya Valiliği Özel Kalem çalışanlarından Koop İş Sendikası Genel Başkanlığı Üst Kurul Üyesi Erdoğan Avcı, biricik kızı Sedanur’u evlendirdi. Sakarya Park Gülpınar Düğün Salonu‘nda gerçekleşen Sedanur & Gürani Harbi çiftinin düğün törenine;  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcık,  ile Avcı ve Harbi Aile ve yakın akrabalarını yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Genç çiftin nikahını Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar kıydı. Başkan Alemdar, Evliliğin kutsallığını anlattığı kısa konuşması ardından çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL