İlçeler

SAVİBU’dan Başkan Özen’e ziyaret

Sapanca Villa ve Bungalov İşletmecileri Derneği (SAVİBU) olağan genel kurulunun ardından yeniden başkan seçilen Ali Safa Alaçam ve yönetimi Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti. Kaldığımız yerden devam..

SAVİBU’dan Başkan Özen’e ziyaret

Sapanca Villa ve Bungalov İşletmecileri Derneği (SAVİBU) olağan genel kurulunun ardından yeniden başkan seçilen Ali Safa Alaçam ve yönetimi Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i makamında ziyaret etti.

Kaldığımız yerden devam

Ali Safa Alaçam ziyarette yaptığı konuşmasında, “Bugüne kadar yurt içinden ya da yurt dışından pek çok farklı yerlerden misafir ağırladığımız gözlemlenmektedir. Dünyanın bir diğer ucundaki Amerika’nın Dallas eyaleti de bunun içinde yer alıyor. Şuan konaklamalarla ülkemize ciddi bir döviz girdisi sağlanmaktadır. Sapanca Türkiye’de tatil bölgeleri arasında ilk 10’a girmiş durumdadır. Yıllarca turizm ile ilgili çalışmaların yapıldığı ilçemiz Sapanca, pandemi sonrası özellikle minimal yapılardan oluşan işletmelerimiz sayesinde, dört mevsim gidilebilecek ülkemizin en popüler turistlik bölgelerinden biri haline gelmiştir. İşletmelerimizin güvenlik denetimleri ilçe mülki idare amirimiz öncülüğünde jandarma ve emniyet güçleri tarafından düzenli yapılmaktadır. Derneğimiz, başlattığı eğitim seminerleri ile birlikte tüm işletmelerimizi sürdürebilir kılmak ve yerel kalkınmaya desteği arttırmak için çalışmalarına devam etmiştir. İnşallah gerçekleşen seçimle göreve tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz. Görev sürecimizde bizlerden desteklerini esirgemeyen Sapanca Belediye Başkanımız Özcan Özen’e teşekkür ediyoruz” dedi.

SAVİBU yönetimine ve üyelerine hayırlı olsun

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen “Gerçekleşen seçimle Sefa Alaçam, kardeşimizin güven tazelediğini gördük. İnşallah SAVİBU başarılı hizmetlerine yönetim kurulu ve değerli üyeleri ile birlikte devam edecektir. Derneğinizin bungalov ve villa turizminde önemli görevi olduğunu görüyoruz. Sosyal medya aracılığı ile konaklama yerlerini kiralamak isteyip mağduriyet yaşanmaması adına derneğinizin önemimin daha fazla olduğunu düşünüyorum. Pandemi döneminde Sapanca’mız bireysel konaklamalarla pandeminin olumsuz durumunu olumlu yöne çevirdi. Biz yerel yöneticiler olarak, bizlere düşen görevde Sapanca’mız için hazırız. Sefa kardeşimize, SAVİBU yönetimine ve üyelerine seçim sonucunun hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ziyarete; Tolga Çömlekçi, Merve Topçu, Şakir Başar, Davuthan Akbaş, Gökhan Kösemen, Songül Bostancı. Denetim Kurulu Üyeleri ise Kenan Kubilay, Uğur Acar ve Ali İhsan Bostancı da katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL