Güncel

Savaşçı ve Millî Eğitim Yöneticileri öğrencilerle bir arada

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilçe müdürleri ve il millî eğitim yöneticileri 18 pansiyonlu okulda pansiyonlarda kalan 1.062 öğrencimizle iftar sofrasında bir araya geldi. Kocaali Belediye Başkanı Ahmet..

Savaşçı ve Millî Eğitim Yöneticileri öğrencilerle bir arada

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, ilçe müdürleri ve il millî eğitim yöneticileri 18 pansiyonlu okulda pansiyonlarda kalan 1.062 öğrencimizle iftar sofrasında bir araya geldi.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’la birlikte Kocaali Anadolu Lisesi öğrencilerinin iftarına misafir olan İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, Belediye Başkanı Ahmet Acar’a eğitime verdiği destek için teşekkür etti. Pansiyonlarda kalan ve ailelerinden uzakta Ramazan geçiren öğrencilerimizle birlik, beraberlik, kardeşlik ve hoşgörü ayı olan Ramazan’ın bereketini ve iftar sofralarımızın samimiyetini paylaşmak istediklerini belirterek öğrenci yurtlarında bizlere emanet olan gençlerimizle birer büyükleri olarak iftar açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Pansiyon yemekhanesinde ve mutfağında incelemelerde bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, çalışma arkadaşları, ilçe müdürleri, il millî eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin de farklı pansiyonlarda öğrencilerimizle bir araya geldiğini belirterek Ramazan ayının manevi ikliminde, aynı iftar sofrasında gençlerimizle, evlatlarımızla bulunmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını kaydetti.

Öğrencilerimizin istek ve taleplerini dinleyen, tüm millî eğitim camiasının çocuklarımızın geleceğe en güzel şekilde hazırlanmaları noktasında çalıştıklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, Bakanlığımız ve Valiliğimiz himayelerinde yürütülen NEHİR (Nitelikli Eğitim Hareketi İzleme ve Rehberlik) projesi, #SanatSakarya, #BilimSakarya, #SporSakarya, #KitapSakarya gibi projelerle öğrencilerimizin sosyal yönden gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. İki haftası geride kalan Ramazan ayının birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesine vesile olmasını temenni ederken öğrencilerimize eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Savaşçı, tüm öğrencilerimize şimdiden sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL