Spor

SAÜ’nün İlk Büyük Çaptaki E-Spor Festivali Başlıyor

Sakarya Üniversitesi Dijital Oyunculuk ve Elektronik Sporlar Öğrenci Topluluğu tarafından Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin desteğiyle SAÜ’nün ilk büyük çaptaki E-Spor Bahar Festivali 20-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Festivalde League..

SAÜ’nün İlk Büyük Çaptaki E-Spor Festivali Başlıyor

Sakarya Üniversitesi Dijital Oyunculuk ve Elektronik Sporlar Öğrenci Topluluğu tarafından Sakarya Üniversitesi Mezunlar Derneği’nin desteğiyle SAÜ’nün ilk büyük çaptaki E-Spor Bahar Festivali 20-28 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenecek.

Festivalde League of Legends, Valorant ve TeamfightTactics oyunlarının turnuvalarıonline olarak gerçekleşecek. Turnuvada yer almak isteyen SAÜöğrencileri karşılaşmalara online olarak katılım sağlayabilecekler. Turnuvanın finali 28 Mart Pazar günü https://twitch.tv/sauesport adresinden yayınlanacak. Yayında sürpriz hediyeler ve 13.900 Riot puanı değerinde çekilişler de gerçekleştirilecek. Sadece Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin katılabildiği bu festivale başvurular https://linktr.ee/sauesporadresi üzerinden alınacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL