Güncel

SATSO 7. Meslek Komitesinde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Isıtma, Soğutma ve Mekanik Tesisat sektörü temsilcilerinden oluşan 7. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda..

SATSO 7. Meslek Komitesinde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Isıtma, Soğutma ve Mekanik Tesisat sektörü temsilcilerinden oluşan 7. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına, Ömer Mustafa Göbeloğlu, Erdem Yaşar, Adem Bilgen, İsmail Barış Dalkan ve Emrah Tetik iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ömer Mustafa Göbeloğlu seçilirken Başkan Yardımcısı da Erdem Yaşar oldu. Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 7. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın ilk haftasının Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL