Güncel

SATSO 27. Meslek Komitesi’nde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Unlu Mamuller – Et ve Süt Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 27. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan..

SATSO 27. Meslek Komitesi’nde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Unlu Mamuller – Et ve Süt Ürünleri sektörü temsilcilerinden oluşan 27. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına Ergin Balcı, İbrahim İpekçi, Ayhan Balcı, Talha Fatih Cömert, İrfan Demircioğlu, Gökhan Yaman ve Caner Betir iştirak etti.

Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına Ayhan Balcı seçilirken Başkan Yardımcısı da Caner Betir oldu.

Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 27. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin her ayın üçüncü haftası Perşembe günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL