Güncel

SATSO 18. Meslek Komitesi’nde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mühendislik ve Mimarlık Hizmetlerisektörü temsilcilerinden oluşan 18. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında..

SATSO 18. Meslek Komitesi’nde görev dağılımı yapıldı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki Mühendislik ve Mimarlık Hizmetlerisektörü temsilcilerinden oluşan 18. Meslek Komitesi üyeleri, 3 Ekim tarihinde gerçekleştirilen Oda organ seçimlerinin ardından ilk olağan toplantılarını Oda Hizmet Binasında gerçekleştirdi.

Komite toplantısına İlker Ergül, Orhan Gazi Kılıçaslan, Hakan Artul, Halil Atay, Emre Yılmaz, Bora İshakoğlu ve Mehmet Nuralp Paker iştirak etti. Meslek Komite Üyeleri arasında görev dağılımının yapıldığı ilk toplantıda alınan ortak karar ile Komite Başkanlığına İlker Ergül seçilirken Başkan Yardımcısı da Mehmet Nuralp Paker oldu. Asil ve yedek komite üyeleriyle tam katılım gösterilen toplantıda, 18. Meslek Komitesinin sektörel bazda çalışma yol haritası belirlenirken komite üyelerinin aylık Olağan Meclis Toplantısı öncesindeki haftanın Çarşamba günü toplanarak aylık olağan toplantılarını gerçekleştirme kararı alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL