Siyaset

SASTOP’tan İYİ Parti’ye ziyaret

Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SASTOP); şehrin başlıca sorunlarının tartışılıp çözüm yolları üretilmesi için İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti. Şehrin kronikleşmiş sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette, İYİ Parti Sakarya..

SASTOP’tan İYİ Parti’ye ziyaret

Sakarya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu (SASTOP); şehrin başlıca sorunlarının tartışılıp çözüm yolları üretilmesi için İYİ Parti Sakarya İl Başkanlığını ziyaret etti.

Şehrin kronikleşmiş sorunlarının masaya yatırıldığı ziyarette, İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve SASTOP Başkanı Av. Önder Döker ve yönetim kurulu üyeleri sıkıntıların çözümü noktasında birlikte hareket etme konusunda anlaştı. Görüşmenin ardından açıklamada bulunan İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; “Sakaryamızın ihtiyaçlarının olduğu noktalarda talep ve önerileri dinledik. Bizde çözüm önerilerimizi sunduk. Önümüzdeki süreçte birlikte çalışma konusunda mutabık kaldık. Sakarya için elimizden gelenin en fazlası neyse yapmaya hazırız ve bunun için çalışmaya başladık. Değerli Başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz verimli görüşme için onlara teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL