Ekonomi

SASİAD yönetiminden Kromel’e ziyaret

SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ve yönetim kurulu üyeleri Kromel Makina Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Çalışkan’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan İsmet Çalışkan, ‘’Kromel olarak, Süt..

SASİAD yönetiminden Kromel’e ziyaret

SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ve yönetim kurulu üyeleri Kromel Makina Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Çalışkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Çalışkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İsmet Çalışkan, ‘’Kromel olarak, Süt ve gıda sanayisi sektörü için makine ve ekipman üretimi ile faaliyetlerine başlamış bugün 3 adet imalat fabrikası, Ar-Ge Merkezi, satış ve pazarlama ofisleri ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir. Ar-Ge ve inovasyon günümüzde rekabetin vazgeçilmez unsurlarından biri haline geldi. Hedefimiz yaptığımız Ar-Ge çalışmalarının ülke ekonomimize katma değer yaratacak, uluslararası pazarda rekabet gücümüzü artıracak ileri teknoloji içeren ürünler olarak geri dönmesidir’ dedi.

 

‘’BAŞARI ÇALIŞMAYLA GELİR’’

Aynı zamanda SASİAD kurucu üyesi olan İsmet Çalışkan, ‘’Her zaman, başarının bir ekip çalışmasının ürünü olduğuna inandım. Bu anlamda kurucu üyesi olduğum SASİAD’ın iş hayatım da önemli bir yeri var.’’ diyerek, SASİAD yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. SASİAD Başkanı Ümit Karayaka ise misafirperverliği ve başarılı çalışmalarından ötürü SASİAD’ın kurucu üyesi İsmet Çalışkan ile Şevket Çalışkan’a Plaket takdiminde bulunarak teşekkür etti. Karayaka, ‘’SASİAD olarak iş adamlarının ufkunu açan ve il ekonomisinin itici bir gücü olarak, yapılacak ortak çalışmalara katkı sağlamayı hedeflediklerini belirti.’’ SASİAD’ın KROMEL Makina’ya yaptığı ziyarete, Başkan Ümit Karayaka, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Tamer Birlik, Murat Şimşeker, Av.Yavuz Fidanoğlu, Ceyhun Eser, Erdal Zafer Başer, Sercan Kaldan ve Ferhat Ateş katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL