Güncel

SASİAD Başkanı Karayaka’dan Kurban Bayramı mesajı

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak tüm islam aleminin bayramını kutladı. Başkan Karayaka mesajında şu ifadelere yer verdi…

SASİAD Başkanı Karayaka’dan Kurban Bayramı mesajı
Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Karayaka, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımlayarak tüm islam aleminin bayramını kutladı.

Başkan Karayaka mesajında şu ifadelere yer verdi. “Bayramlarımız, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği, kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve sevgiyle gönüllerin birbirine yakınlaştığı, karşılıklı sevginin, saygının geliştiği müstesna günlerdir. Bayramlara anlam katan insanın kendisidir. Bizler, geçmişten günümüze bayramlarımızı hep birlikte coşku içerisinde kutlayan bir millletiz. Pandemi nedeniyle  gerek Ramazan gerekse de Kurban Bayramları’nda büyüklerimizi, komşularımızı, dostlarımızı ziyaret edemedik, büyüklerimizin ellerini iç rahatlığı ile öpemedik, sevdiklerimize doya doya sarılamadık. Güzel günler için pandemi önlemlerine uyalım. Umut ediyoruz ki kısa zaman içerisinde pandemiyi yeneceğiz. Pandeminin olumsuz etkileri nedeniyle iş dünyası olarak buruk bir bayram sevinci yaşandığını belirten Başkan Karayaka, sözlerini şöyle sürdürdü: Pandemi süreci iş dünyamıza zor bir dönem yaşattı. Kapanan işyerlerimiz, işsiz kalan vatandaşlarımız oldu. Bu bayramda yardımlaşma ve dayanışma kültürümüze çok daha sıkı sarılmamız gerekiyor. Kurban Bayramı’nın karanlık tünelden çıkışın, ekonomide toparlanmanın, güzel günlerin habercisi olmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ve İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, barış, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL