Siyaset

Sarıgül’den MKYK öncesi toplantı…

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; partisinin genel merkezinde MKYK Toplantısı öncesi basın açıklamasında bulundu. “Yurttaşlarımızın; mevcut partilere güvenlerini ve inançlarını yitirmişlerdir” Vatandaşların güven sıkıntısı yaşadıklarını ifade eden TDP..

Sarıgül’den MKYK öncesi toplantı…

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül; partisinin genel merkezinde MKYK Toplantısı öncesi basın açıklamasında bulundu.

“Yurttaşlarımızın; mevcut partilere güvenlerini ve inançlarını yitirmişlerdir”

Vatandaşların güven sıkıntısı yaşadıklarını ifade eden TDP Lideri Mustafa Sarıgül; “Bugün oy kullanmayan, sayıları sürekli artan yurttaşlarımızın çoğu güven buhranı içindedir. Mevcut partilere güvenlerini ve inançlarını yitirmişlerdir. Yurttaşlarımız kendilerine ışık, umut, güven verecek bir parti beklemektedirler, o parti TDP’dir. Kendilerini mutlu bir Türkiye’ye götürecek” dedi.

“Sorunları çözebilecek tek partidir TDP”

Toplumunun sorunlarını çözebilecek tek partinin TDP olduğunu vurgulayan Sarıgül; “Hedefine, yönüne cesaretle yürüyerek demokratik düzen içinde toplumun sorunlarını çözebilecek tek parti TDP’dir. Siyasetteki dürüstlüğü, demokratik siyaset anlayışını en önde tutacak emeğin ve kardeşliğin tek partisi TDP’dir. Çünkü bizim ilkelerimiz ülkemizdeki bütün yurttaşlarımızı kucaklayan ilkelerdir. Sorumluluğunu ve vazifesini bilen bir siyasi partiyiz. Ana vazifemiz; ülkemizin kalkınması dır. Merhamet duygusu güzel insanların, duyarlı insanların, başkalarını düşünen insanların, duyabileceği bir duygudur. Ülkemizin merhametli partisi TDP’dir. Bütün insanların onurunu ve mutluluğunu arayan partidir TDP” diyerek mesaj verdi.

“TDP güçlendikçe ülkemize huzur gelecek”

“Kısır, kişisel tartışmalardan uzak gündemde olacağız” diyen Sarıgül; Değişime karşı çıkacaklar, beğenmeyecekler, burun kıvıracaklar fakat ne olacak biliyor musunuz? Teşkilatlı güç ve milletimizin kararlı tutumu karşısında yenilip gidecekler. TDP, yörüngesine daha güçlü ve tutarlı bir şekilde yerleşecektir. Bütün engelleri aşarak ülkemizde başarıya ulaşacağız
Unutmayın önce muhalefetin birinci partisi sonra ülkemizde iktidar olacağız.
Kendimizi yenileyen düşünce devrimi yapan partiyiz. Kısır tartışmalardan uzak, kişisel tartışmalardan uzak ülkemizi geleceğe taşıyacak projelerle gündemde olacağız. TDP’de görev alan tüm arkadaşlarımız kendini yenilemiş mutlu güler yüzlü Türkiye için yola çıkıyor.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL