SUBÜ

Sarıbıyık “SUBÜ şehrimiz için bir kazançtır”

Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne yeniden atanan Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti. Rektör Sarıbıyık’a görevinin..

Sarıbıyık “SUBÜ şehrimiz için bir kazançtır”

Sakarya Fotoğrafçılar, Ressam ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Cevat Davulcu ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Rektörlüğüne yeniden atanan Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık’ı ziyaret etti.

Rektör Sarıbıyık’a görevinin hayırlı olması dileğinde bulunan Oda Başkanı Cevat Davulcu, “Yaptığı örnek uygulama ve sektörel çalışmalarla Türkiye’ye rol model olan Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve değerli Rektörü Mehmet Sarıbıyık hocamız şehrimiz için büyük kazanç ve değerdir. Şehrin esnafları olarak üniversitemiz ile koordineli çalışmaya, üretmeye ve destek olmaya devam edeceğiz. Şehrimize değer katan üniversitelerimiz ile sektörel anlamda çalışmalarımız bu dönemde da sürecek. Bu vesile ile esnafımıza olan ilgisi nedeniyle rektörümüze yeniden atandığı görevinde üstün başarılar diliyoruz” dedi. SUBÜ Rektörü Sarıbıyık’ta, fotoğrafçı esnaflarının yaptığı ziyaretten memnun kaldığını belirterek, yürütülen projeler ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL