Siyaset

SARAÇ; Külliye, Meclis ve Genel Merkez’de

AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Siyaset Yazarı Cihan Saraç; Cumhurbaşkanı Külliyesi, TBBM ve AK Parti Genel Merkezi’nde bir takım ziyaretlerde bulundu. Bir takım ziyaret ve çalışmalarda bulubnmak üzere..

SARAÇ; Külliye, Meclis ve Genel Merkez’de

AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adayı olan Siyaset Yazarı Cihan Saraç; Cumhurbaşkanı Külliyesi, TBBM ve AK Parti Genel Merkezi’nde bir takım ziyaretlerde bulundu.

Bir takım ziyaret ve çalışmalarda bulubnmak üzere Başkent Ankara’ya giden Siyaset Yazarı Cihan Saraç; TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı ve AK PARTİ MKYK Üyesi Cevdet Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı, Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Üyesi Eczacı- Sosyolog Ahmet Selim Köroğlu ve AK Parti Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’u makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinde ikili görüşmelerinde bulunan Cihan Saraç; Üyesi Cevdet Yılmaz, Ahmet Selim Köroğlu ve Ali İhsan Yavuz’a yeni görevlerinden dolayı “Hayırlı olsun” dileklerinde bulunarak, başarılar diledi…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL