TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 256.163
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.832
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 126
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.243
Genel

Sapancalı Engelliler’den Başkan YÜCE’ye kalpten teşekkür…

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye engelliler adına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Talep ettikleri üzere Sapanca sahilinde ‘Engelli Tuvaleti..

Sapancalı Engelliler’den Başkan YÜCE’ye kalpten teşekkür…

Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye engelliler adına yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Talep ettikleri üzere Sapanca sahilinde ‘Engelli Tuvaleti ile Akü Sarj İstasyonu’nun ilçeye tahsis edilmesi üzerine son derece mutlu olduklarını ifade eden Başkan Ertuğ; “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce ve ekibine, Sapanca sahiline talep ettiğimiz engelli tuvaleti ve akü sarj istasyonunu ilçemize kazandırdığı için, Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulum ve engelli camiam adına çok teşekkür ediyorum. Mayıs ayına kadar da Sapanca sahilimizde Şarj istasyonu takılmış olacak inşallah. Kendi alanımızda ilçemizi bir numara yapmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL