Güncel

Sapanca’da karla mücadele

Sapanca Belediyesi karla mücadele ekipleri, İlçe genelinde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, karla mücadele ve tuzlama çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Ekiplerimiz aralıksız çalışıyor Vatandaşların mağdur olmaması..

Sapanca’da karla mücadele

Sapanca Belediyesi karla mücadele ekipleri, İlçe genelinde karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, karla mücadele ve tuzlama çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Ekiplerimiz aralıksız çalışıyor
Vatandaşların mağdur olmaması için yoğun şekilde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Özen, şöyle devam etti: “Ekiplerimiz kar yağışının başladığı saatlerden itibaren çalışmalara başladı. İlçe merkezinde ve mahallelerimizde bütün yollar şu anda açık durumdadır. Ekiplerimiz gayretli, özverili ve aralıksız şekilde çalışmalarına devam ediyor. İnşallah vatandaşlarımıza kaliteli hizmet sunabilmek ve onların günlük yaşantısına aksaklıklar vermemek için çalışmalarımız her saat sürecektir” dedi. İlçenin yüksek kesimlerindeki köylerde de ulaşımın aksamaması için tüm ekipler seferber oldu. Vatandaşların mağdur olmamasına için ilçe merkezinde yüksek kesimlerde çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Buzlanmaya karşı sürücülerimiz dikkatli olmalı
Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Tüm tedbirleri alıyoruz, ancak ilçemizde yaşanan don ve buzlanmaya karşı sürücülerimizin de dikkatli olmalarını, zorunlu olmadığı sürece trafiğe çıkmamalarını, zincir ve çekme halatı bulundurmalarını önemli tavsiye ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL