Genel Güncel

‘Sapanca Karavan Fest’ten muhteşem final

Sapanca’da karavan sektörünün öncü markalarından olan ve AL-KO&BİFAŞ ortaklığı ile düzenlenen festival oldukça beğeni topladı. Sapanca Karavan Fest ile biraraya gelerek buluşan vatandaşlar doyasıya eğlencenin de tadını çıkardılar. Yoğun katılım..

‘Sapanca Karavan Fest’ten muhteşem final

Sapanca’da karavan sektörünün öncü markalarından olan ve AL-KO&BİFAŞ ortaklığı ile düzenlenen festival oldukça beğeni topladı.

Sapanca Karavan Fest ile biraraya gelerek buluşan vatandaşlar doyasıya eğlencenin de tadını çıkardılar. Yoğun katılım ve izdihamın olduğu festivalin son gününde ünlü Youtuber ve yazar Erkin Yeşil, kendisinin yazdığı kitapları imzalı bir şekilde halka ücretsiz olarak hediye etti. Festivale katılım gösteren herkese öğle arasında ücretsiz olarak ekmek arası sucuk-köfte ile meşrubat ikram edildi.

Öykü German coşturdu

Sevilen şarkıcı Öykü Gürman festivalde halka konser veren sanatçılar arasında yer aldı. Festivalin son günü sahneye çıkan Öykü German’ı dinlemeye gelenler gönüllerince doyasıya eğlencenin tadını çıkardılar. Konser sırasında kısa süreli çıkan münakaşa güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle büyümeden önlendi ve ALKO&BİFAŞ’ın ortaklaşa organize ettiği Sapanca Karavan Fest ardında çok güzel anıların biriktiği bir festival olarak sona erdi.

Ersoy Ayyıldız/ LC Haber Sapanca 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL