Güncel

Sapanca Belediyesi çalışıyor

Sapanca Belediyesi ilçe genelinde baskı beton kaldırım yapım çalışmalarına Yeni Mahalle ile devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Yeni Mahalle Seyfi Polat caddesine toplam 1200 metrekare uzunluğunda 420 metreküp baskı beton kaldırım..

Sapanca Belediyesi çalışıyor

Sapanca Belediyesi ilçe genelinde baskı beton kaldırım yapım çalışmalarına Yeni Mahalle ile devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında Yeni Mahalle Seyfi Polat caddesine toplam 1200 metrekare uzunluğunda 420 metreküp baskı beton kaldırım yapılıyor. Yeni Mahalle’de ulaşımda araç ve yaya trafiğini rahatlatmak için başlatılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Alt yapıdan üst yapıya, sosyal alanlardan örnek projelere kadar, birçok alanda gerçekleştirdiği hizmetleri vatandaşın kullanımına sunan Sapanca Belediyesi, ilçede yaptığı çalışmalarla da vatandaşın takdirini topluyor. Fen işlerinde devrim niteliğinde çalışmalar yürüten Sapanca Belediyesi, bu hizmetleri tamamlayan baskı beton kaldırımlarla, yolların çehresini değiştiriyor.

Vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz
Daha yaşanabilir alanlar oluşturmak için gece-gündüz çalışma içerisinde olduklarını ve ilçenin her türlü sorunuyla yakından ilgilendiklerini belirten Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, “Kaldırım çalışmaları yaya trafiği ile sokak ve cadde üzerinde önemli bir çalışma. Alt yapısı tamamlanan, modern baskı beton kaldırımlar ve asfalt yaparak buralarda yaşayan vatandaşlarımızın konforunu arttırmayı hedefliyoruz. Yapım döneminde elbette mahalle sakinlerimiz sıkıntılar yaşamış yaşamaktadır. Çalışma döneminde mahalle sakinlerimizin yaşadıkları sıkıntılar için özür dileriz. İnşallah halkımızın beğenisini alacak yeni çehre mahallemize çok yakışacak” diye konuştu.

Başkan Özen’e teşekkür
Çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Yeni Mahalle esnaflarından ve mahalle sakini Şakir Tanta, “Asfalt ve yaya yolu yapılınca yolumuz çok güzel olacak. Belediyemizin yaptığı çalışma neticesinde daha geniş, rahat yollara ve kaldırımlara kavuşacağız. Mahalle sakinleri ve esnafı olarak çok memnunuz. Yapım sırasında elbette zorluklar yaşanmakta zahmet olmadan rahmet olmayacağını biliyoruz. Öncelikle Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL