Spor

Şampiyonu izlemeye geliyor…

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Dünya Şampiyonluğuna hazırlanan Sakarya’nın ilk ve tek gururu, Avrupa Boks şampiyonu Ece Asude Ediz’in, antrenman maçını izlemeye geliyor Milletvekili Atabek, Yerel ve ulusal..

Şampiyonu izlemeye geliyor…

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Dünya Şampiyonluğuna hazırlanan Sakarya’nın ilk ve tek gururu, Avrupa Boks şampiyonu Ece Asude Ediz’in, antrenman maçını izlemeye geliyor

Milletvekili Atabek, Yerel ve ulusal medyanın desteği ile gündemdeki haklı yerini muhafaza eden Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz ve Hocası Muhammet Ali Keskin’i, Dünya Şampiyonluğu yolunda Twitter hesabından mesaj yazarak tebrik ve desteklerini ifade etmişti. Şampiyonun Hocası Muhammet Ali Keskin, şampiyona ve kendilerine vermiş olduğu destek mesajından dolayı, Milletvekili Atabek’e teşekkür etti. Keskin, Atabek’i Dünya şampiyonluğuna hazırlanan öğrencisi Ediz’in, hazırlık maçını izlemeye de davet etti. AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ise, Şampiyon ve Hocasının nazik davetini kırmayarak, en kıza zaman içinde Şampiyonun hazırlık maçını izlemeye geleceği ifade edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL