Yaşam

Şampiyonluk kupası Alışveriş Merkezi’nde

2020-2021 sezonunu çifte kupa ile taçlandıran Beşiktaş, kazandığı şampiyonluk kupalarını Agora Kartal Yuvası mağazasında taraftarları ile buluşturuyor. Sporun ve sporcunun yanında yer almaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi;  2020-2021 sezonu..

Şampiyonluk kupası Alışveriş Merkezi’nde

2020-2021 sezonunu çifte kupa ile taçlandıran Beşiktaş, kazandığı şampiyonluk kupalarını Agora Kartal Yuvası mağazasında taraftarları ile buluşturuyor.

Sporun ve sporcunun yanında yer almaya devam eden Agora Alışveriş Merkezi;  2020-2021 sezonu Süper Lig, Türkiye Kupası ve Kadın Futbol Ligi ‘nde Beşiktaş’ın kazandığı şampiyonluk kupalarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 29 Temmuz Perşembe günü Agora Kartal Yuvası Mağazası’nda sergilenecek şampiyonluk kupaları 11.00-18.00 saatleri arasında taraftarların ziyaretine sunulacak.

Başarılı bir sezon geçiren ve 3 kupayı da aynı sezon kaldırma şansı yakalayan Beşiktaş, Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında kupa törenlerini taraftarsız yapmak durumunda kalmıştı. Yeni normalleşme dönemiyle birlikte şampiyonluk kupalarını siyah-beyazlı camia ile buluşturma sözü veren kulüp bu sözünü yerine getirerek Sakaryalı Kara Kartallara tekrardan şampiyonluk heyecanı yaşatacak.

Agora Alışveriş Merkezi, şampiyonluk anını tekrar yaşamak ve o anı fotoğraflayarak ölümsüzleştirmek isteyen Tüm Beşiktaşlıları bu buluşmaya davet ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL