Güncel Kültür-Sanat SonDakika Spor Yaşam

Sakaryaspor sevdalısı Uğur Akkuş’tan SGC’ye ziyaret…

Sakaryaspor Başkan adayı Uğur Akkuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. SGC Başkanı Sezai Matur ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Akkuş projelerini anlattı FUTBOLA OLAN AŞKI BURAYA GETİRDİ Sakaryaspor Başkan..

Sakaryaspor sevdalısı Uğur Akkuş’tan SGC’ye ziyaret…

Sakaryaspor Başkan adayı Uğur Akkuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. SGC Başkanı Sezai Matur ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Akkuş projelerini anlattı

FUTBOLA OLAN AŞKI BURAYA GETİRDİ
Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. SGC Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur ile SGC Yönetim Kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Uğur Akkuş, çocukluğundan bu yana devam eden futbol olan aşkının kendisini Sakaryaspor Başkan adaylığına taşıdığını söyledi.

GÖSTERİLEN İLGİYLE BORCUM OLUŞTU
Sakaryaspor’un 16 Ağustos’ta gerçekleştirilen Genel Kurulunda taraftarın kendisine gösterdiği yakın ilgi sonrasında bu şehre bir borcu olduğunu düşündüğünü belirten Uğur Akkuş “ O günden sonra artarak devam eden bir ilgi oldu. Sürekli olarak Sakaryaspor başkanı olmam için çağrı yapılıyor. Bu ilgiye karşılık bir borcum oluştuğunu düşündüm ve yeniden Başkan adayı olarak bu borcu ödemek üzere Sakarya’ya geldim” dedi.

SÜPER LİGDE TARİH YAZMAK HEDEFİM
Bu kez kendini Sakarya halkına anlatmak istediğini belirten Uğur Akkuş “ Sakaryaspor Türkiye’nin en sadık taraftar grubuna sahip bir takımı. Geçmişte efsane futbolcular yetiştirmiş Sakaryaspor’u yeniden eski günlerine döndürmek, Süper Ligde tarih yazmak en büyük hedefim. Bu büyük taraftarla biz bu hedefe en kısa sürede ulaşırız. Yeter ki, kongre delegeleri bize bu görevi versin” şeklinde konuştu.

BEN GÖNÜLLERE TALİBİM, HARCAMALARIM KARŞILIKSIZ OLACAK
Sakaryaspor’a yapacağı tüm harcamaları karşılıksız olarak yapacağını ifade eden Uğur Akkuş “ Ben Sakaryaspor’un şirketine falan değil, ben gönüllere talibim. Ben takımı başarılı kılmak için elimden geleni yapacağım. Yönetim büyük oranda Sakarya’dan olacak. Başarısız olmak gibi bir lüksümüz yok ama, olur da başarısız olursak ceketimi alır giderim. Yaptığım tüm harcamalar da Sakaryaspor’a helal hoş olur” ifadelerini kullandı.

SAKARYASPOR KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURMALI
Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sezai Matur da Sakaryaspor’un hiç hak etmediği ligde bulunmasından üzüntü duyduklarını belirtirken “ Bu taraftar, bu şehir bu konumu hak etmiyor. Ben Sakaryaspor’un bu şehre yük olmadan kendi ekonomisini oluşturmasından yanayım. Sakarya’nın en büyük markası Sakaryaspor’un kendi ayakları üzerinde durabilecek bir güce kavuşması bizi mutlu eder” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL