Genel Güncel Magazin SonDakika Spor Yaşam

Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur AKKUŞ, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE’yi ziyaret etti…

Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı Sakaryaspor Başkan adayı A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş; beraberindeki heyet ile birlikte akşam saatlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE’yi makamında ziyaret ederek,..

Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur AKKUŞ, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE’yi ziyaret etti…

Sakarya ve Sakaryaspor sevdalısı Sakaryaspor Başkan adayı A&S Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Akkuş; beraberindeki heyet ile birlikte akşam saatlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem YÜCE’yi makamında ziyaret ederek, geç saatlere kadar uzun bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılan ikili görüşme öncesinde, Sakaryaspor Başkan Adayı Uğur Akkuş ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce birbirlerine hediyeler takdim etti. İşadamı Uğur Akkuş’u adaylığı için tebrik ederek, şimdiden başarılar dileyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce; bütün adaylara aynı mesafede olacağına vurgu yaparak, bütün adaylara eşit davranacağını belirtti.  Akkuş’a tavsiyelerde de bulunan Başkan Yüce; “Daha fazla şehirle iç ice olmanız gerekir. Şehirle bütünleşirseniz daha fazla herkesle kaynaşarak daha fazla ifade edersiniz” dedi. Yaklaşık bir saat boyunca süren toplantı sonunda karşılık teşekkür edildikten sonra toplu fotoğraf çekilip Uğur Akkuş ve ekibi makamdan ayrıldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL