Sağlık Spor

Sakarya’nın ‘Medar’ı iftiharının yanındayız

Özel Medar Hastanesi Sakarya, Sakaryaspor ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı. İmza töreninde konuşan Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “Sakarya’nın Medarı İftiharı..

Sakarya’nın ‘Medar’ı iftiharının yanındayız

Özel Medar Hastanesi Sakarya, Sakaryaspor ile sağlık sponsorluğu anlaşması imzaladı. İmza töreninde konuşan Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, “Sakarya’nın Medarı İftiharı Sakaryaspor’umuzun yanındayız” dedi.

SPONSORLUK ANLAŞMASI

2016 yılından beri Sakarya’da hizmet veren Medar Hastanesi Sakarya, şehrimizin gururu Sakaryaspor’un sağlık sponsoru oldu. Düzenlenen imza töreninin ev sahipliğini Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse, İdari Direktör Yük. Müh. Bahadır Gündüz ve Uzm. Dr. Aydın Sarı yaptı. İmza törenine ayrıca Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi, Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve Yönetim Kurulu Üyesi Doğal Çatalbaş katıldı. İmzalanan sponsorluk anlaşması ile Sakaryaspor’un tüm futbolcu ve teknik kadrosunun sağlık hizmetleri ve sağlık kontrolleri Medar Hastanesi Sakarya tarafından gerçekleştirilecek. Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ve Özel Medar Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının ardından konuşan Op. Dr. Köse anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

SAKARYASPOR EN BÜYÜK MARKAMIZDIR

Op. Dr. Köse, Sakaryaspor’un şehrimizin en büyük markası olduğunu ifade ederek, “Sakaryaspor şehrimizin Türkiye’ye armağan ettiği en büyük marka değerimizdir. Tarihi şan ve şerefle dolu, kazandığı başarılar ve yetiştirdiği futbolcular ile göğsümüzü kabartan takımıza sağlık alanında hizmet verecek olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Özel Medar Hastanesi Sakarya olarak, tüm sağlık altyapımız, hekim kadromuz ve teknolojik imkanlarımızla yeşil siyahlı takımızın yanındayız” dedi.

TAKIMIZIN YANINDAYIZ

Özel Medar Hastanesi Sakarya olarak Sakaryaspor’un her zaman yanında olduklarının altını çizen Op. Dr. Kamil Köse, “Hekim kadromuz başlayan bu anlaşmamızdan dolayı büyük bir heyecan duyuyor. Buradan hepsi adına söyleyebilirim ki, Sakaryaspor’un her zamanda yanında olmaktan şeref duyacağız. Bugün burada imzaladığımız anlaşma kapsamında Sakaryaspor’umuzun tüm sağlık kontrolleri, saha içi sağlık müdahaleleri ve sağlık takipleri hastanemiz tarafından gerçekleştirilecek. Şehrimiz için hayırlı uğurlu olsun. Sakarya’nın medarı iftiharının yanındayız” diye konuştu. Özel Medar Hastanesi Sakarya İdari Direktörü Yük. Müh. Bahadır Gündüz’de Sakaryaspor’un sağlık sponsoru olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek, “Sakaryaspor’umuzun yanında olmaktan mutluyuz. İnşallah yasakların bitmesinin ardından tribündeki yerimizi alarak Sakaryaspor’umuza da kavuşacağız” dedi.

EKŞİ’DEN FORMA HEDİYESİ

Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi ise, Özel Medar Hastanesi Sakarya’ya desteklerinden ötürü teşekkür ederek, “Bu anlaşmamız iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun” dedi. İmza törenine katılan Sakaryaspor Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır ve Yönetim Kurulu Üyesi Doğal Çatalbaş’ta Özel Medar Hastanesi Sakarya’ya teşekkür etti. Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi programın sonunda Op. Dr. Kamil Köse ve İdari Direktör Gündüz’e üzerlerinde adlarının yazılı olduğu 54 numaralı forma hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL