Yaşam

Sakarya’nın en iyi okulları Agora’da bir araya gelecek

Agora Alışveriş Merkezi yeni dönem okul kayıtları için Sakarya’nın en prestijli okullarını bir araya getirecek. 7-8 Ağustos’ta Agora AVM etkinlik alanında gerçekleşecek Agora 2.Özel Okul Tanıtım Günleri buluşmasında kapılar ebeveynler..

Sakarya’nın en iyi okulları Agora’da bir araya gelecek

Agora Alışveriş Merkezi yeni dönem okul kayıtları için Sakarya’nın en prestijli okullarını bir araya getirecek. 7-8 Ağustos’ta Agora AVM etkinlik alanında gerçekleşecek Agora 2.Özel Okul Tanıtım Günleri buluşmasında kapılar ebeveynler ve çocuklar için açılacak.

Özel Okullar Keyifli Etkinlikler ile Agora AVM’de!

Büyük küçük tüm ziyaretçileri için keyifli vakit geçirme alanları sunan Agora Alışveriş Merkezi, ebeveynlerin yeni dönemde uzun ve zorlu okul arayışına yardımcı olmak için, Özel Okul Tanıtım Günleri etkinliğine hazırlanıyor. 7-8 Ağustos’ta Agora AVM -1.kat etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan bu özel etkinlikte Boğaziçi Koleji’nden Özteb Okulları’na, Kale Okulları’ndan Güneş Okulları’na ve Sakarya Teknokent Koleji’ndan Altınküre Okulları’na kadar birçok okul bu platformda bir araya gelecek. Okul stantlarının yanı sıra keyifli etkinlik ve atölyeler ile de renklenecek bu keyifli günde; Efsane Sokak Oyunları iki gün boyunca çocuk ziyaretçilerini bekleyecek. 1.kat Çocuk Kulübü alanında ise çocuklar saat 14.00 – 19.00 arasında Denge Oyunu ve Anahtarlık Yapımı atölyeleri ile eğlenceli bir deneyim yaşayacaklar. Aynı zamanda Agora AVM’nin her hafta sonu gerçekleştirdiği enstrümantal canlı müzik dinletileri bu hafta sonu da saat 16.00 – 18.00 arasında ziyaretçilerini karşılamak için hazır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL