SonDakika

Sakaryalı Gazeteciler, konutlarını seneye alacak

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, Alandüzü Mahallesi’nde yapımına başlanan ‘Basın Sitesi‘ inşaatının hızla sürdüğünü ve konutların 2022 yılı içinde hak sahiplerine teslim edileceğini belirtti. Başkan Aydıntepe, Adapazarı Alandüzü..

Sakaryalı Gazeteciler, konutlarını seneye alacak

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, Alandüzü Mahallesi’nde yapımına başlanan ‘Basın Sitesi‘ inşaatının hızla sürdüğünü ve konutların 2022 yılı içinde hak sahiplerine teslim edileceğini belirtti.

Başkan Aydıntepe, Adapazarı Alandüzü Mahallesi’ndeki arazide, ‘Talep Organizasyon’ projesi olarak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliği ile 159 konutun gerçekleşen ihale sonrasında inşaatının başladığını belirterek, “İhaleyi alan firma blokların temellerini sırasıyla atarak inşaatları hızlı bir şekilde sürdürüyor” dedi.

Alandüzü’nde yer alan konutların inşaatının hızlı gitmesinden memnuniyet duyduğunu belirten Aydıntepe, “2022 yılı içinde inşaatlar tamamlanacak ve Basın Sitesi konutlarından yaptıkları başvuru ile hak sahibi olan meslektaşlarımız konutlarına kavuşacaklar. Meslektaşlarımız adına yürüttüğümüz bu güzel proje hepimize hayırlı olsun” dedi.

YORUMLAR (1)

  1. celal diyorki:

    Oradan ev alacakların listesi neden açıklanmıyor listede Sakaryalı olmayan gazeteciler ve gazeteci olmayan Sakaryalılar var mı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL