SonDakika

Sakaryadan Haber İnternet Haber Sitesi, Türkiye’nin en dikkat çeken siteleri arasına girdi…

sakaryadanhaber.com Avrupa Birliği tarafından finanse edilen journo.com.tr’nin hazırladığı Türkiye’nin en dikkat çeken 150 yerel basın listesine girdi. Yusuf Özgür Bülbül tarafından journo.com.tr için hazırlanan listede İstanbul ve Ankara haricindeki 79..

Sakaryadan Haber İnternet Haber Sitesi, Türkiye’nin en dikkat çeken siteleri arasına girdi…

sakaryadanhaber.com Avrupa Birliği tarafından finanse edilen journo.com.tr’nin hazırladığı Türkiye’nin en dikkat çeken 150 yerel basın listesine girdi.

Yusuf Özgür Bülbül tarafından journo.com.tr için hazırlanan listede İstanbul ve Ankara haricindeki 79 ilde yaklaşık 1000 basın kuruluşu tek tek incelendi. 7 aylık bir çalışma sonucu Türkiye’de en çok dikkat çeken, özel içerik üreten ve özgünlüğünü koruyan 150 yerel basın kuruluşu belirlendi. 2014’te Ahmet Köse tarafından kurulan sakaryadanhaber.com sitesi Sakarya haber katagorisinde de google’de 3. sıradaki yerini yıllardır koruyor. Ahmet Köse’nin yönettiği site sakaryadanhaber.com merkezi Hendek’ten yayın yapması ragmen son zamanlarda Sakarya Kocaeli ve Düzceye yönelik Doğu Marmara nın önemli haberleride sitesine taşımaya başladı. Sakaryadan Haber İnternet Sitesi’nin İmtiyaz Sahibi ve Editörü Ahmet Köse yaptığı değerlendirmede; “Bu günlerin arkasında yıllar öncesine dayanan bilgi birikimiz var, çaresizlikler içerisinde yürüttüğümüz gazetecilik başarımızın arkasında yapamadığımız bir sürü proje var, benim kişisel arzum birşey ortaya koymaya çalışan insanlar engellenmeye çalışılmamalı, aksine desteklenmelidir, bizim ekip arkadaşlarımızın santim, santim geldiğimiz bu nokta bize ilham kaynağı olacaktır. Ahmet Köse ismi Sakarya için kapalı bir kutudur, Sakarya şehrimiz bunları bu gün olduğu gibi zaman içerisinde daha iyi görecek bize sahip çıkacaktır. Umudumu hiç kaybetmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Sakaryada listeye giren 3 site sakaryadanhaber.com, T54.com.tr ve adayorum.com oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL