Genel

Sakarya Yeni Dünya Vakfı yeni yerinde ilk misafirlerini ağırladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı..

Sakarya Yeni Dünya Vakfı yeni yerinde ilk misafirlerini ağırladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın; Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’ni ziyaret etti.

Bir süredir Sakarya’da önemli ziyaretlerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; beraberindekiler ile birlikte gerçekleştirdiği STK ve önemli ziyaretler kapsamında, önceki günde Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’nin yeni yerinde Şube Başkanı Şahin Karaaslan ve Yönetimi’ni tarafından ağırlandı.

Vakıf çalışmaları ve projeleri hakkında

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şubesi’nin önceki dönem Başkanı olan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ve Adapazarı Belediyesi Meclis Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette; Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan tarafından vakıf çalışmaları ve projeleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

                                                       “Burada önemli isimleri gördüm”

Yeni Dünya Vakfı’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini dile getiren Milletvekili Ali İhsan Yavuz; “Yeni Dünya Vakfımız güzel işlere imza atıyor. Özellikle Sakarya Şubesi’nde gördüğüm yani yönetimde ki isimler benim çok hoşuma gitti. Burada çok iyi bir potansiyeliniz var. Bu dava, bu vakıf önemli bir yoldur. Bu vesile ile yeni atanan ve birçok başarılı çalışmalarda kendisini takdir ettiğimiz Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan beyi ve yönetimini tebrik ediyoruz” dedi.

Yeni Dünya Vakfı Sakarya Şube Başkanı Şahin Karaaslan; kendilerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, ziyaret anısına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın’a teşekkür plaketi takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL