Güncel

Sakarya Rüzgarı Başkentte esiyor

Ankara Samsunlular Dernekler Federasyonu (ASFED) Genel Kurulu tamamlandı. Genel kurulda Genel Başkanı Osman Yılmaz oldu. Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Pala ile yönetim kurulundan Hafi Gündoğdu..

Sakarya Rüzgarı Başkentte esiyor

Ankara Samsunlular Dernekler Federasyonu (ASFED) Genel Kurulu tamamlandı. Genel kurulda Genel Başkanı Osman Yılmaz oldu. Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Adnan Pala ile yönetim kurulundan Hafi Gündoğdu ve Ramazan Demir ASFED’in yeni yönetiminde yer aldı.

ASFED Genel Başkanı Osman Yılmaz, seçimler ardından yönetimin kurulu üyeleri Adnan Pala, Hafi Gündoğdu ve Ramazan Demiri kutlayarak görevlerinde başarılar diledi. Genel Başkan Yılmaz, “Sakarya Samsunlular Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak bu güne kadar yapmış olduğunuz faaliyet ve programlarınızı biliyoruz. Dernek faaliyetleriniz diğer İllerde ki Derneklerimize de güzel bir örnek teşkil etmektedir. Bu tür faaliyet ve programların devamın geleceğini ümit ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL