Kültür-Sanat

Sakarya Engelliler Birliği Federasyonu Kent Meydanı’nda…

Engelliler Birlik Fedarasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen Kent Meydanı’ndaki yer için çok memnun olduklarını ve çalışmalar ile yapmak üzere olacakları projeler için çok önemli..

Sakarya Engelliler Birliği Federasyonu Kent Meydanı’nda…

Engelliler Birlik Fedarasyonu Genel Başkanı Ahmet Türkoğlu; Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen Kent Meydanı’ndaki yer için çok memnun olduklarını ve çalışmalar ile yapmak üzere olacakları projeler için çok önemli bir destek anlamı taşıdığını ifade etti… 

Ahmet Türkoğlu yaptığı açıklamada, tüm engelli vatandaşlara kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve diledikleri zaman ziyarete gelebileceklerini belirterek şöyle konuştu: “Yeni yerimize geçtik, engelli kardeşlerimiz ziyaretimize geldi. Engelliler Birliği Federasyonu Genel Başkan Vekili İbrahim İşçi, Engelliler Birlik Fedarasyonu Kadın Kolları Genel Başkanı Zehra Toy, Gençlik Kolları Genel Başkanı Yusuf Kanal ve bütün engelli kardeşlerimizi ziyarete bekliyoruz. Yeni yerimizde engelli kardeşlerimizin dert ve sıkıntılarını dinleyerek sorunlarına çözüm arayıp yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Bizim her zaman yanınızda olduğunu hissettiğimiz Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce beye çok teşekkür ederiz. Allah ondan razı olsun” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL