Kadın

Sakarya Emniyet’i Annelerin gününü çiçekle kutladı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü; Anneler günü dolayısıyla hazırlattığı özel araba ile Anneler Günü’ne özel jest yaptı. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Anneler Günü dolayısıyla organize edilen etkinlikte Polis Memurları, Anneler..

Sakarya Emniyet’i Annelerin gününü çiçekle kutladı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü; Anneler günü dolayısıyla hazırlattığı özel araba ile Anneler Günü’ne özel jest yaptı.


Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Anneler Günü dolayısıyla organize edilen etkinlikte Polis Memurları, Anneler günü sevincini evlerinde yaşayan kıymetli Anneleri evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü tebrik etti ve çiçek dağıttı.

Çevresi açık kamyonla, Polis arabaları ve motosikletli Polis ekipleri ile yapılan şehir turuna katılan Polis Memurlarına aileler, çocuklar ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Gün boyu Sakarya’nın cadde ve sokaklarında devam eden etkinlikte kamyondan yükselen Anneler Günü şarkılarına eşlik eden vatandaşlar ve aileleri Polis Memurlarının Anneler Günü dolayısıyla evlerinin önüne kadar gelmesinden ve çiçek dağıtımından çok memnun oldu.

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve Polis Eşleri Derneği Sakarya Sube Başkanı Meliha Kaya, Adapazarı Karaman ilçesinde komşularını gezerek Anneler Gününü kutladı ve çiçek takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL