Asayiş

Sakarya Emniyet’i; 2 bin 100 personel ile tam kapanma tedbirini aldı

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya; Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri ve Şube Müdürleri ile 29 Nisan / 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak Sokağa çıkma kısıtlamasında alınacak tedbirlere yönelik video..

Sakarya Emniyet’i; 2 bin 100 personel ile tam kapanma tedbirini aldı

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya; Emniyet Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri ve Şube Müdürleri ile 29 Nisan / 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak Sokağa çıkma kısıtlamasında alınacak tedbirlere yönelik video konferans yöntemiyle, ‘Tam Kapanma Süreci Planlama ve Koordinasyon Toplantısı‘ yaptı. Yapılan toplantıda ilimizde, COVİD-19’la mücadele ve ‘Tam Kapanma Süreci’ne ilişkin yapılacak çalışmalar ele alındı.

Sakarya ve ilçelerinde; 41 noktada, toplam 55 uygulama ve denetleme alanı, oluşturuldu

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında toplanan Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararlar doğrultusunda, 29 Nisan 2021 perşembe günü 19.00’dan, 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00’e kadar sürecek olan tam kapanma döneminde; Sakarya iline giriş ve çıkış noktalarında, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nce 5, Sakarya İl Jandarma Komutanlığı ile ortak 9 noktada olmak üzere toplam 14 ayrı noktada, Sakarya ve ilçe merkezlerimiz içinde ise 41 noktada, toplam 55 uygulama ve denetleme alanı oluşturuldu. Ayrıca, şehir içerisinde belirlenen 28 konumda, yaya ve motorize ekipler ile uygulama yapılmaktadır. Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre; Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü olarak 2100 personel ile tam kapanma tedbirleri alınmış olup, uygulamalarımız 17 Mayıs 2021 pazartesi günü yasak bitimine kadar sürdürüleceği bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL