Spor

Sakarya Boksunun Enleri Keskin ve Ediz oldu

Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğinde Amatör spor haftası etkinlikleri içinde yer alan 2022 yılı Sporun en başarılı sporcu ve Antrenörleri ödül töreni..

Sakarya Boksunun Enleri Keskin ve Ediz oldu

Sakarya Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu işbirliğinde Amatör spor haftası etkinlikleri içinde yer alan 2022 yılı Sporun en başarılı sporcu ve Antrenörleri ödül töreni Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde Adapazarı belediyesi destekleri ile  yapıldı.

Sakarya Boksunun enleri Keskin ve Ediz oldu

Pandemi döneminin haricinde, her yıl olduğu gibi bu yılda, Sakarya boksunun en başarılı Antrenör ve Sporcusu Muhammet Ali Keskin ve Ece Asude Ediz oldu. Milli takım Boks Antrenörü Muhammet Ali Keskin ve Sakarya Avrupa Boks Şampiyonu Ece Asude Ediz’i makamında kabul eden Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Boksuna sağlamış oldukları Başarılardan dolayı Boksun Enleri olan Keskin ve Ediz’i tebrik etti.

Keskin, teşekkür etti

Spora ve özellikle Boks sporuna vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı İl müdürü Nevzat İnanç’a teşekkür eden Muhammet Ali Keskin, “Hedefimiz Sakarya’mızı Türk Boksunun merkezi yapmaktır” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL