Eğitim

Sakarya Akıl ve Zekâ Oyunları İl Turnuvası Tamamlandı

İlkokul ve ortaokul kategorilerinde gerçekleştirilen “Sakarya Akıl ve Zekâ Oyunları İl Turnuvası”, 16 ilçe birincisi öğrencilerin katılımıyla tamamlandı. 150 öğrenci ve 120 danışman öğretmenin yer aldığı turnuvada heyecan ve rekabet..

Sakarya Akıl ve Zekâ Oyunları İl Turnuvası Tamamlandı

İlkokul ve ortaokul kategorilerinde gerçekleştirilen “Sakarya Akıl ve Zekâ Oyunları İl Turnuvası”, 16 ilçe birincisi öğrencilerin katılımıyla tamamlandı.

150 öğrenci ve 120 danışman öğretmenin yer aldığı turnuvada heyecan ve rekabet dolu 10 farklı oyunun şampiyonları belirlendi. Agora Alışveriş Merkezinde gerçekleştirilen turnuvada birinci olan öğrenciler Türkiye finalinde ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Dereceye giren öğrencilerin ödüllerini İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, il ve ilçe millî eğitim müdürlüğü yöneticileri ile Agora Alışveriş Merkezi Müdürü Bahadır Tokgöz verdi.

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, turnuvaya katılan tüm öğrencilerimize, onlara destek veren danışman öğretmenlerine, turnuvada görevli hakemlere, velilerimize ve Agora Alışveriş Merkezi yetkililerine teşekkür ederken Türkiye finalinde ilimizi temsil edecek öğrencilerimize başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL