Siyaset

Saadet partisi’nde mahalle temsilcileri eğitimi devam ediyor

Saadet Partisi’nin teşkilat eğitim programı kapsamında düzenlenen mahalle temsilcileri eğitimi, Erenler’de yoğun katılımla gerçekleşti. Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın’ın konuşmacı olduğu programa Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan..

Saadet partisi’nde mahalle temsilcileri eğitimi devam ediyor

Saadet Partisi’nin teşkilat eğitim programı kapsamında düzenlenen mahalle temsilcileri eğitimi, Erenler’de yoğun katılımla gerçekleşti.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın’ın konuşmacı olduğu programa Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, Erenler ilçe başkanı Muhammed Ekşioğlu ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Erenler ilçesindeki Saadet Partisi’nin mahalle temsilcileri katıldı.

Konuyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Eğitim Birimi Başkanı, “Saadet Partisi olarak her türlü kutuplaşmaya karşı kucaklayıcı, birleştirici, hakkı ve adaleti önceleyen siyaset anlayışının en önemli temsilcisi olmaya devam edeceğiz. Ülkemizin sorunlarını çözme yolunda Milli Görüş’ün temel ilke ve prensiplerini rehber edinerek milletimizin saadet ve selameti için çalışmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. Bu çalışmaları yaparken tüm teşkilat kademelerimizin hedef ve söylem birliğine sahip olmasını da önemsiyoruz. Bu vesileyle düzenlediğimiz mahalle temsilcileri eğitim programlarının sahada çok güzel sonuçlar doğuracağına olan inancımız tamdır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL