Siyaset

Saadet Partisi, Ülke genelinde mahalle ve  köylere yöneldi

Saadet Partisi tarafından ülke genelinde başlatılan mahalle ve köy temsilcileri hamle programı çerçevesince düzenlenen eğitim toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar’ın sunumuyla Pamukova’da gerçekleşti. Gerçekleştirilen eğitim programında   Saadet..

Saadet Partisi, Ülke genelinde mahalle ve  köylere yöneldi

Saadet Partisi tarafından ülke genelinde başlatılan mahalle ve köy temsilcileri hamle programı çerçevesince düzenlenen eğitim toplantısı, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar’ın sunumuyla Pamukova’da gerçekleşti. Gerçekleştirilen eğitim programında   Saadet Partisi Sakarya il başkanı Hasan Zengin’in yanı sıra Pamukova ilçe Başkanı Kemal Taş,ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle temsilcileri de hazır bulundu.

DAVAMIZI EN ETKİN BİR  ŞEKİLDE İNSANIMIZA ANLATACAĞIZ

Konu ile ilgili basına yazılı bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Eğitim Başkanı Enes Berat Gürler:” Gerçekleştirdiğimiz eğitim toplantısında, ülke sorunları masaya yatırılırken Saadet Partimizin birleştirici, kucaklayıcı, Hakkı üstün tutan, halka hizmeti esas alan anlayış ile siyaset yapılması gerektiğini teşkilat mensuplarımıza aktarma imkanı bulduk. Ayrıca eğitim toplantımızda  teşkilat mensuplarımızın partimizin görüş ve önerilerini arazide vatandaşlarımıza daha etkin bir şekilde nasıl aktarılacağı konusunda da fikir alışverişinde bulunduk. Saadet Partimizin Geçim İttifakı Kampanyası ile tüm Türkiye’de estirdiği rüzgarın mahalle ve köy temsilcilerimizin disiplinli ve etkili çalışmalarıyla büyük bir şahlanışa vesile olacaktır.  Partimiz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkın sorunlarını çözmeye ilişkin her türlü girişimin öncüsü olmaya devam edecektir.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL