Siyaset

Saadet Partisi Belediye  Meclis Üyelerini Topladı

Geçtiğimiz günlerde kongresini yaparak yeni dönem çalışmalarına hız kazandıran Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, Mahalli İdareler Birim Başkanlığınca organize edilen Belediye Meclis Üyeleri İstişare toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Başkanı Hasan..

Saadet Partisi Belediye  Meclis Üyelerini Topladı

Geçtiğimiz günlerde kongresini yaparak yeni dönem çalışmalarına hız kazandıran Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, Mahalli İdareler Birim Başkanlığınca organize edilen Belediye Meclis Üyeleri İstişare toplantısı düzenledi. Toplantıya İl Başkanı Hasan Zengin, İl başkanlık divanı üyeleri, Saadet Partili Büyükşehir Belediye meclis üyesi, belediye meclis üyeleri, geçmiş dönem Belediye başkanları ve meclis üyeleri katıldı.

SORUNLAR TESPİT EDİLECEK VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ SUNULACAK

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Saadet Partisi Sakarya İl Mahalli İdareler Birim Başkanı Mimar Mehmet Aydın: ”Yapmış olduğumuz İl kongremizin ardından yeni dönemde mevcut belediye meclis üyelerimizle ve geçmişte belediye başkanlığı ve meclis üyelikleri yapmış değerli büyüklerimizle tanışma ve şehrimizin sorunlarının çözümü ile ilgili bilgi alışverişi yapma imkanı bulduk. Hem Büyükşehirin sorunlarını hem de diğer ilçelerimizdeki yaşanan problemleri çözecek birikim ve ehliyetli kadrolara sahibiz. İnşallah mahalli idareler birim başkanlığınca programlı ve disiplinli bir şekilde sürdüreceğimiz çalışmalarla birlikte yanlış gördüğümüz ve milletimizin menfaatlerine aykırı gördüğümüz durumları konunun uzmanı arkadaşlarımızla müzakere edip, yaşanan sıkıntıların çözümü ile ilgili görüşlerimizi hem mevcut belediye meclis üyelerimiz hem de kamuoyuna paylaşacağız” Şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

ESKİ MECLİS ÜYELERİ TECRÜBELERİNİ AKTARDI

Düzenlenen toplantıya Saadet Partili belediye meclis üyelerinin yanı sıra geçmiş dönemlerde Milli Görüş Partilerinden belediye başkanlığı yapmış ve meclis üyeliğinde bulunmuş kişilerde toplantıya katılarak, geçmiş dönemlerde yaşadıkları tecrübe ve birikimlerini mevcut belediye meclis üyeleri ile paylaştılar. Ayrıca Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin toplantıya katılan belediye meclis üyelerine Milli Görüş Lideri Merhum Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın “DAVAM” kitabını hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL