Güncel

Saadet Partisi Adapazarı Teşkilatı Kutlu Doğum Mesajı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Aytaç ÇAKIROĞLU, Kutlu Doğum Haftasını kutladı ve bir mesaj yayınladı. Aytaç ÇAKIROĞLU, Kutlu Doğum Haftası dolaysıyla yaptığı açıklamada, insanlığın küresel buhrana sürüklendiği bir dönemde Hz…

Saadet Partisi Adapazarı Teşkilatı Kutlu Doğum Mesajı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Aytaç ÇAKIROĞLU, Kutlu Doğum Haftasını kutladı ve bir mesaj yayınladı.

Aytaç ÇAKIROĞLU, Kutlu Doğum Haftası dolaysıyla yaptığı açıklamada, insanlığın küresel buhrana sürüklendiği bir dönemde Hz. Muhammed (S.a.v)’in getirdiği ilahi prensiplerin ve örnek şahsiyetinin daha iyi anlaşılması gerektiğini kaydetti.

Çakıroğlu , insanlığın, Hz. Muhammed (S.a.v) ‘in getirdiği ilahi prensipleri rehber edindiği ölçüde kurtuluşa ereceğini vurgulayarak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

O, kötülüğe karşı iyiliğin, çirkinliğe karşı güzelliğin, sömürüye karşı adaletin, baskıya karşı hoşgörünün mücadelesini vermiştir. O, zulüm ve cehaletin hakim olduğu bir dünyaya kurtuluş müjdesi olmuştur. O, sadece İslam dünyasının değil, bütün insanlığın huzur ve saadetinin teminatıdır.

Bizler de tüm hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin Kutlu Doğum Haftasını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL