Güncel

Saadet bitirilemeyen projeleri sordu

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanıp bitirilme süresi geçen projeler  hakkında yazılı bir açıklama yaptı. PROJELER NE ZAMAN TAMAMLALANACAK? Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan..

Saadet bitirilemeyen projeleri sordu

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanıp bitirilme süresi geçen projeler  hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

PROJELER NE ZAMAN TAMAMLALANACAK?

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin açıklamasında:” Elektronik Kamu Alımları Platformu(EKAP)ndan aldığımız bilgiler doğrultusunda  Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihaleyle, geçtiğimiz yıl 17.08.2020 tarihinde imzalanan sözleşme ile yapımına başlanan “SBB UNKAPANI MEYDANI ÇEVRE DÜZENLEMESİ VE YERALTI ŞADIRVANI YAPIM İŞİ” 180 gün içerisinde bitirilmesi gerekirken, 365 gündür bitirilmiş gözüküyor. Yine aynı şekilde 16.07.2020 tarihinde imzalanan sözleşmeyle yapımına başlanan “SBB SGK KÖPRÜLÜ KAVŞAK YAPIMI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ İŞİ” 240 gün içerisinde bitirilmesi gerekirken, yaklaşık 1 yıl geçtiği halde bitirilmemiş gözükmektedir. Maalesef geçmişteki projeler gibi bu projolerde yapılması taahhüt edilen zamanı fazlasıyla aşmıştır. En azından şehrimizin giriş kısmında bulunan “SGK KÖPRÜLÜ KAVŞAK PROJESİ” ivedi bir şeklide tamamlanmalıdır. Buradan yetkililere sormak istiyoruz. Teslim süreleri geçen  ve hemşehrilerimiz için hergün çileye dönüşmüş olan  bu projeler  ne zaman tamamlanacak?”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL