Yaşam

Rüya gibi bir tatilin adresi: ARMİR Otel

2003 yılından bu yana Antalya Kemer’de Türkiye’nin her yerinden ve dünyadan müşterilerini ağırlayan ARMİR Otel; LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci & Yazar Levent CANDAN ve LC Haber Ajansı Avrupa Sorumlusu..

Rüya gibi bir tatilin adresi: ARMİR Otel

2003 yılından bu yana Antalya Kemer’de Türkiye’nin her yerinden ve dünyadan müşterilerini ağırlayan ARMİR Otel; LC Haber Ajansı Başkanı Gazeteci & Yazar Levent CANDAN ve LC Haber Ajansı Avrupa Sorumlusu Sedat TORAMAN’ı konuk etti. ARMİR Otel Genel Müdür Yardımcısı Namık ATAKAN ile karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı sohbette gelecek günlerde yapılacak projeler hakkında da bilgi verildi.

20 yılı aşkın süredir Otelcilik sektöründe kendini kanıtlamış olan Nihat Atalay tarafından işletilen ARMİR Otel; 270 odalık kapasitesiyle, hem uygun fiyatları hem de konforlu olanaklarıyla müşterilerine rüya gibi bir tatil yapma fırsatı sunuyor.

Adını işletmecisi Nihat Atalay’ın torunları Aras ve Mira’dan alan ARMİR Otel Kemer’de merkeze yakın olan konumuyla ve aile oteli olarak görülmesi nedeniyle güzel bir tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktası haline geliyor. Ailelerin tercihlerinde ilk sıralarda yer alan ARMİR Otel; tatile ailesiyle gelen  gençlerin eğlenmesi için de gece kulüplerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

“Müşteri yok, Misafir var”

Otel hakkında Gazeteci Levent Candan’a bilgi veren Otel Genel Müdür Yardımcısı Namık Atakan; Uzun yılların tecrübesiyle bu sektörde var olan bir işletmeyiz. Aslında işimiz oldukça zor bir iş çünkü insanların yıllık izinlerinden kullandığı, zar zor fırsat yaratıp gitmeye çalıştıkları, kafa dinlemek istedikleri zamanları en iyi şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Bizim işletmecilik anlayışımızda müşteri yok misafir var. Misafirlerimize ev rahatlığından daha fazlasını sunuyoruz” dedi.

Hizmete sınır çizilmiyor

Otel Genel Müdür Yardımcısı Namık Atakan pandemi şartlarına uygun olarak hareket ettiklerini ifade ederek sözlerine şöyle devam etti; “3 öğün, ara öğün ve geceleri çıkan çorbalarımız dışında sahillerimize servis edilen yeme içme faaliyetlerimiz var. Balayı çiftlerimiz için özel dekore edilmiş, dizaynı farklı odalarımız mevcut” dedi.

Her mevsim tatil imkanı

Misafirlerinin %90 oranında yabancı olduklarını belirten Namık Atalay en çok Ukrayna ve Rusya’dan geldiklerini söyledi. ARMİR Otel’in kış şartlarında da tercih edildiğini ifade eden Atalay 100 odalık bir otel daha açacaklarını ve burayı ayrıca kış oteli olarak dizayn edecekleri bilgisini verdi.

Röportaj Derleme: Berivan AKKUŞ

# Antalya #Kemer #tatil #denizkumgunes #armirresortotel #havuz #spa #marmaris #manavgat #kas

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL