Siyaset

Refah’lı TURAN ilk toplantısını yaptı

Geçtiğimiz hafta Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı’na resmen atanan Erkan Turan; ilk yönetim kurulu toplantısını, partinin ilçe teşkilatı hizmet binasında gerçekleştirdi. Yapacakları çalışmalar ve projeleri ile ilgili konuşan Başkan..

Refah’lı TURAN ilk toplantısını yaptı

Geçtiğimiz hafta Yeniden Refah Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı’na resmen atanan Erkan Turan; ilk yönetim kurulu toplantısını, partinin ilçe teşkilatı hizmet binasında gerçekleştirdi.

Yapacakları çalışmalar ve projeleri ile ilgili konuşan Başkan Erkan Turan; “Geçtiğimiz hafta Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanımız Hidayet Kaya’nın tarafıma daha önce teşkliat başkanlığı yaptığım Merkez İlçe’ye başkanlık görevini tevdi edene kadar siz değerli dava arkadaşlarımızla birlikte mücadele ediyorduk. Bundan sonra da birlikte daha güzel işler yapacağımıza inancım tamdır. Rabbim bizleri muavaffak etsin. Şahsıma teveccühde bulunan il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine bilhassa bugüne kadar her konuda desteğini esirgemeyen İl Tanıtım Başkanımız İsmail Avcı’ya teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL