Güncel

Refahlı Hidayet KAYA’dan Ramazan Bayramı mesajı

Yeniden Refah Partisi Sakarya  İl Başkanı Hidayet Kaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Kaya mesajında, Ramazan Bayramına ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, “Başı rahmet..

Refahlı Hidayet KAYA’dan Ramazan Bayramı mesajı

Yeniden Refah Partisi Sakarya  İl Başkanı Hidayet Kaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Başkanı Kaya mesajında, Ramazan Bayramına ulaşmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, “Başı rahmet ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş ayı olan Ramazan Ayı’nın sonuna gelerek, sevgi ve kardeşlik duygularının pekişmesinde büyük katkısı olan bir bayrama daha ulaşmanın sevincini yaşarken aynı zamanda Kovid-19 sürecinden dolayı bu sevinci birlikte paylaşamamanın burukluğunu yaşamaktayız” dedi.

Bayramların, toplum olarak birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların yerini sevgi ve saygıya bıraktığı, gönüllerin sevgiyle birbirine yakınlaştığı, özel günler olduğunu kaydeden Kaya şu ifadeleri kullandı: “Milletimiz Kovid-19 sürecine nedeniyle maddi manevi anlamda büyük sıkıntılara maruz kaldığı bir dönemde her şeye rağmen Ramazan Ayını en güzel biçimde idrak ederek birlik ve beraberliğini, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini göstermiştir. Kendisi sıkıntı içinde olsa da milletimiz, elinden geldiği kadarıyla çevremizdeki yardıma muhtaç insanları unutmayıp yardımına koşmuştur. Bu anlamlı bayramın önce ülkemize, milletimize ve zulmün bitmek bilmediği Filistin’deki kardeşlerimize, Doğu Türkistan ve tüm zulmün altında yaşayan Müslümanların feraha kavuşmasına, dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe, vesile olması  temennisi ile tüm İslam Aleminin ve hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice hayırlı bayramlar dilerim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL