Güncel

”Polisimize minettarız”

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdür Fatih Kaya’yı ziyaret ederek tebrik ettiler. Türk Polis Teşkilatının..

”Polisimize minettarız”

Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Polis Teşkilatının 177. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdür Fatih Kaya’yı ziyaret ederek tebrik ettiler.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 177. Yıl dönümü nedeniyle Sakarya Emniyet Müdürü Fatih Kaya nezdinde tüm emniyet teşkilatını kutlayan Sakarya Ahde Vefa Grubu Başkanı İmdat Taşkın, “Sakarya’mızın gururu olan emniyet teşkilatımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Canları pahasına görev bilinciyle çalışan, ülkemiz ve şehrimiz için sürekli görevinin başında olan emniyet mensuplarımıza minnettarız. Bu vesileyle her zaman göğsümüzü kabartan, gurumuz olan, suça ve suçluya geçit vermeyen polislerimize, kardeşlik şehri olan Sakarya’mızda huzur ortamının temini için örnek çalışmalar yapan Sakarya İl Emniyet Müdürümüz Fatih Kaya’ya teşekkür ediyoruz” dedi. Tebrik ziyareti için konuklarına teşekkür eden Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya’da, Emniyet Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL