Asayiş

Polis Teşkilatı’nın 176. Yıldönümü kutlu olsun

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve emniyet personelini Büyükşehir Belediyesi’nde konuk eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı tebrik..

Polis Teşkilatı’nın 176. Yıldönümü kutlu olsun

Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve emniyet personelini Büyükşehir Belediyesi’nde konuk eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı tebrik ediyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ve emniyet personelini Büyükşehir Belediyesi’nde konuk etti. Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yılını ve Polis Haftası’nı kutlayan Başkan Yüce, şehrimizdeki huzur ve güven ortamı nedeniyle tüm emniyet mensuplarına teşekkür etti.

Çalışmalarında kolaylıklar diledi
Polis Teşkilatı’nın ülkemizin her köşesinde fedakârca görev yaparak, 176 yıldır milletimizin huzur ve güven kaynağı olduğunu dile getiren Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin huzuru ve güvenliği için çalışan emniyet mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum. Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı tebrik ediyorum” dedi. Günün anısına İl Emniyet Müdürü Kaya, Başkan Yüce’ye çiçek takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL